Kotedžas prie Baltijos jūros

Šis kotedžas randasi Lietuvos pajūryje, gamtos apsuptyje, greta žaliuojančio pušyno. Kaip tik  vieta ir padiktavo interjero nuotaiką, koloritą ir išraišką. Norėjosi, kad atvykus pailsėti nuo kasdienybės šurmulio, namuose dominuotų šviesa, todėl interjere daug baltos spalvos, grindims parinktos balinto medžio parketlentės. Pirmasis aukštas – atviro plano, ……..

Gyvenamojoje zonoje norėjau įnešti kuo daugiau už lango esančios gamtos atspalvių, todėl dominuoja samanų žalsva ir pajūrio smėlio rusva su kontrastingomis juodomis ir auksinėmis detalėmis, kurios pabrėžia ir išryškina formas, bet naudotos nuolaikiai, todėl neužgožia. Antrame aukšte – ramioje poilsio zonoje – suprojektuoti šeimininkų ir svečių miegamieji. Plane miegamieji visiškai vienodo dydžio ir išdėstymo, todėl norėjosi, kad jie turėtų skirtingą charakterį. Šeimininkų miegamajame šviesų kambarį puošia auksinės detalės, sunkios užuolaidos ir siuvinėta lovos tekstilė suteikia prabangumo ir švelnumo. Svečių miegamajame buvo parinkti tamsesni rusvi baldai, o juos pagyvinti parinkta violetinė tekstilė.  

Interjeras: Jurgita Buinevičienė / Nuotraukos: Tadas Žilinskas

Toggle Content

NAMAI JAUNAI ŠEIMAI

Kotedžas rekonstruotame istoriniame kvartale

Dviejų aukštų butas įrengtas istoriniame kvartale, rekonstruotame XIXa. statytame pastate. Rekonstrukcijos metu išsaugotos pagrindinės architektūrinės detalės – fasaduose – raudonų plytų mūras, dideli langai, o viduje – aukštos patalpų lubos. Šios detalės duoda pradžią kuriant vidaus interjerą. 

Svetainėje raudonomis plytomis dekoruota siena “perkelia” fasado spalvas ir tekstūras į buto vidų. Natūralaus medžio detales, ramius pilkus baldų tonus papildo plytų raudonumas ir tamsiai mėlynos detalės.

Interjeras: Jurgita Buinevičienė