Jaukus atostogų kampelis

Kotedžas prie Baltijos jūros

Lietuvos pajūris, gamtos apsuptis, greta – žaliuojantis pušynas. Kaip tik vieta ir padiktavo šio kotedžo interjero nuotaiką, koloritą ir išraišką. Norėjosi, jog atvykus pailsėti nuo kasdienybės šurmulio, namuose dominuotų šviesa, todėl interjere daug baltos spalvos, grindims parinktos balinto medžio parketlentės.

Atviro plano gyvenamojoje erdvėje norėjosi įnešti kuo daugiau už lango esančios gamtos atspalvių, todėl dominuoja samanų žalsva ir pajūrio smėlio rusva su kontrastingomis juodomis ir auksinėmis detalėmis, kurios pabrėžia ir išryškina formas. Antrame aukšte – ramioje poilsio zonoje – suprojektuoti šeimininkų ir svečių miegamieji, vonios kambarys. Plane miegamieji visiškai vienodo dydžio ir išdėstymo, todėl norėjosi, kad jie turėtų skirtingą charakterį. Šeimininkų miegamajame šviesų kambarį puošia auksinės detalės, sunkios užuolaidos ir siuvinėta lovos tekstilė suteikia prabangumo ir švelnumo. Svečių miegamajame parinkti tamsesni rusvi baldai, o juos pagyvinti parinkta violetinė tekstilė.

Interjeras: Jurgita Buinevičienė / Nuotraukos: Tadas Žilinskas

SUSISIEKITE

KONTAKTAI

+370 615 11715

info@studio-h.lt

Kaunas, visa Lietuva

@studiohdizainas

@studiohdizainas

@studiohdizainas

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau...

„Studio H“ gerbia vartotojų privatumą. Mes pasiryžę saugoti savo klientų privatumą teikdami personalizuotas paslaugas, sąžiningai bei teisėtai tvarkyti ir prižiūrėti jūsų pateiktus užklausų duomenis. Privatumo politika atspindi „Studio H“ taikomą klientų duomenų tvarkymo praktiką. Jei jums kiltų kokių nors su šia tema susijusių klausimų, siųskite laišką el. paštu: info@studio-h.lt. Mūsų interneto tinklalapiuose dedamos nuorodos į trečiųjų šalių interneto tinklalapius nėra šios privatumo politikos objektas. Mes rekomenduojame pasidomėti privatumo politika tose interneto svetainėse, kurias lankote.

Jūsų sutikimas

Sutikdami su šia Privatumo politika, jūs sutinkate, kad jūsų Asmens duomenys būtų naudojami siekiant įvykdyti jūsų užsakymus ir atsakyti į jūsų pateiktas užklausas. Jūs suteikiate mums teisę rinkti, valdyti, tvarkyti ir saugoti jūsų Asmens duomenis tokia apimtimi ir tokiais tikslais, kaip numatyta šioje Privatumo politikoje.

Informacijos rinkimas

„Studio H“ vadovaujasi LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu, Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu ir kitais. Toliau pateiktą informaciją apie klientus renka interneto svetainė www.studio-h.lt. Mes renkame duomenis apie savo klientus naudodamiesi: užklausos formomis, kai gaunate mūsų paslaugas, jums pateikus duomenis apie save internetu ar kitu būdu. Duomenys, kurie gali būti renkami interjero dizaino paslaugų teikimo tikslais: vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris. Naujienlaiškio prenumeratos tikslu – vardas, pavardė, el. pašto adresas. Darbo pasiūlos tikslu – vardas, pavardė, el. pašto adresas, gyvenimo aprašymas. Jeigu jūs lankotės mūsų interneto svetainėse, mes taip pat renkame informaciją, kuri atskleidžia mūsų teikiamų paslaugų naudojimo ypatumus arba automatiškai generuojama vizitų statistika. Daugiau apie tai skaitykite „Slapukų naudojimas“. Administruodami savo svetaines, jose publikuojamą turinį, diagnozuodami galimus sutrikimus, mes tvarkome jūsų IP adresus.

Asmeninės informacijos naudojimas

Mes naudojame jūsų asmens duomenis šiais tikslais: tvarkydami užsakymus, užklausas, teikdami jūsų užsakytas paslaugas, siųsdami naujienlaiškius, siųsdami jums informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas (jeigu davėte sutikimą gauti tokią informaciją), siųsdami jums informaciją dėl darbo pasiūlymų, jeigu jūs esate kreipęsi į mus dėl darbo pasiūlymo.

Jūs galite bet kada išreikšti nesutikimą el. paštu info@studio-h.lt. Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, nesutikti, kad būtų tvarkomi jūsų asmens duomenys, nenurodydami nesutikimo motyvų, taip pat raštu prašyti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius asmens duomenis.

Informacijos saugojimo terminai

Jūsų asmeninę informaciją saugosime tiek, kiek to reikės šioje privatumo politikoje nurodytiems tikslams įgyvendinti. Darbo pasiūlos tikslu jūsų duomenys saugomi ne ilgiau nei 3 metai nuo paskutinio jūsų duomenų pateikimo.

Jūs taip pat turite teisę:

Prašyti ištaisyti jūsų asmens duomenis, kai jie yra netikslūs ir/arba nepilni; prašyti apriboti jūsų asmens duomenų tvarkymą tol, kol mes patikrinsime šių duomenų tikslumą. Tokiu atveju, asmens duomenų tvarkymo apribojimo laikotarpiu jūs neturėsite galimybės įsigyti mūsų prekių ir/ar paslaugų; pateikę mums prašymą elektroniniu paštu, nesutikti su jūsų asmens duomenų tvarkymu ir reikalauti panaikinti asmens paskyras arba sustabdyti Asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai Asmens duomenys tvarkomi nesilaikant Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo ir kitų įstatymų nuostatų, išskyrus Privatumo politikoje numatytus atvejus. Bet kokį prašymą ar nurodymą, susijusį su Asmens duomenų tvarkymu, jūs turi pateikti mums el. paštu info@studio-h.lt iš mums anksčiau pateikto savo elektroninio pašto adreso. Gavę tokį jūsų prašymą ar nurodymą, ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų pateiksime atsakymą bei atliksime prašyme nurodytus veiksmus. Jūsų prašymu atsakymas bus pateiktas raštu.

Slapukų naudojimas

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Slapukai yra plačiai naudojami interneto svetainėse, kad jos veiktų, dirbtų efektyviai, ir galėtų teikti informaciją svetainių savininkams. Mes naudojamės slapukais siekdami nustatyti mūsų auditorijos dydį ir vartojimo įpročius mūsų interneto svetainėse. Mūsų tikslas – kiek įmanoma personalizuoti teikiamas paslaugas pagal jūsų interesus. Slapukais gaunamą informaciją mes naudojame: jūsų vartojimo įpročių stebėsenai siekiant pateikti būtent jums aktualų turinį ir tobulinti tinklalapius pagal jūsų pageidavimus. Šie slapukai renka anoniminę informaciją, kokiuose puslapiuose lankotės. Taip sužinome, kokia tinklalapio informacija labiausiai domina mūsų skaitytojus. Slapukus jums gali įrašyti reklaminius skelbimus rodanti sistema ir naudoti juos tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą. Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet žinokite, kad jeigu taip padarysite, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad interneto svetainė veiktų kaip dera. Jeigu jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje http://www.allaboutcookies.org, kur rasite išsamios, nepriklausomos informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.

Google žiniatinklio analizė

Ši svetainė naudoja "Google Analytics", "Google", Inc. (toliau - Google) teikiamą žiniatinklio analizės paslaugą. "Google Analytics" taip pat naudoja slapukus. Slapuko sukurta informacija apie jūsų naudojimąsi svetaine (įskaitant jūsų IP adresą) perduodama ir saugoma Google serveriuose Jungtinėse Amerikos Valstijose. Google naudos šią informaciją, kad būtų galima įvertinti, kaip naudojatės svetaine, sukurti svetainių veiklos ataskaitas ir teikti kitas paslaugas, susijusias su svetainių veikla ir interneto naudojimu. Google taip pat gali perduoti šią informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalauja įstatymai, arba kai tokios trečiosios šalys apdoroja informaciją Google vardu. Google nesusies jūsų IP adreso su kitais Google turimais duomenimis. Norėdami atsisakyti, kad Google Analytics registruotų jūsų naršymą interneto svetainėse, apsilankykite puslapyje http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Uždaryti